Białko
Białko, to najpopularniejsza odżywka wśród wszystkich spotrowców bez podziału na dyscypliny. Zadaniem odrzywki białkowej jest dostarczenie dobrej jakościowo i wysoko przyswajalnej dawki białka. Gdybyśmy umieścili je pod mikroskopem, ujżelibyśmy przedewszystkim aminokwasy, zarówno te endogenne jak i egzogenne. To właśnie bogaty profil aminokwasow...
Białko, to najpopularniejsza odżywka wśród wszystkich spotrowców bez podziału na dyscypliny. Zadaniem odrzywki białkowej jest dostarczenie dobrej jakościowo i wysoko przyswajalnej dawki białka. Gdybyśmy umieścili je pod mikroskopem, ujżelibyśmy przedewszystkim aminokwasy, zarówno te endogenne jak i egzogenne. To właśnie bogaty profil aminokwasowy czyni  z odżywek białkowych lidera i sprawia że jest to niezwykle uniwersalna odrzywka. Białko toważyszy sportowcom w okresie budowania masy, redukcji czy jako posiłek regeneracyjny. Wyróżniamy trzy podstawowe rodzaje odrzywek biłkowych:
-Koncentrat(WPC), cechuje go niska cena, dobra przyswajalność i zawartośc białka w 100g na poziomie 70-80%
-Izolat(WPI), ma wysoką przyswajalność, przyśpiesza regenerację, zawiera 80-90% białka w 100g
-Hydrolizat(WPH), charakteryzuje się najwyższą przyswajalnością i najbardziej przyśpiesza regenerację, posiada też najwyższy procentowy udział białka.  
Więcej

Białko Jest 13 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów